Orijinal HG8010 Tek FE Ethernet Portu Gpon Terminali FTTH ONT FTTH Uygula

Orijinal HG8010 Tek FE Ethernet Portu Gpon Terminali FTTH ONT FTTH Uygula

SKU: w2230

Yeni ürün

₺164.71
Etiketler: Ucuz Orijinal HG8010 Tek FE Ethernet Portu Gpon Terminali FTTH ONT FTTH Uygula, Yüksek Kalite Orijinal HG8010 Tek FE Ethernet Portu Gpon Terminali FTTH ONT FTTH Uygula, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.


orijinal HG8010 Tek FE Ethernet Portu Gpon Terminali FTTH ONT FTTH Uygula
Echo Hayat HG8010 bir kapalı optik ağ terminali (ONT) FTTH çözeltisi içinde. EPON teknolojisi kullanarak, ultra-genişbant erişim ev ve OFIS kullanıcıları için sağlanmıştır. The HG8010 sağlar bir GE/FE otomatik adapte Ethernet portu. The HG8010 özellikleri ile mükemmel bir deneyim sağlamak için yüksek performanslı yönlendirme yetenekleri VoIP, Internet ve HD video hizmetleri.
özellikler
Port: 1FE .
tak-ve-çalıştır (PnP): Internet ve IPTV hizmetleri NMS üzerinde tek bir tıklama ile dağıtılabilir ve yerinde yapılandırma değildir gerekli.
uzaktan tanı: uzaktan arıza bulma hassas konumlandırma besleyici ve damla kabloları tarafından uygulanan, ve yazılım ve donanım sorunları belirlenmesi.
yüksek hızlı iletme: FE hat oranı yönlendirme. uygulamalar ve Yararları
yüksek performanslı yönlendirme yeteneği sağlar optimal terminali çözümü ve FTTH dağıtım için gelecek odaklı hizmet destekleyen yetenekleri.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 28cm x 20cm x 10cm (11.02in x 7.87in x 3.94in)

  • Marka Adı: SFOT
  • Model Numarası: HG8010 GPON FE

İlgili ürünler

En çok satanlar