4 P 40A 380 V MCB tipi Çift Güç Otomatik transfer anahtarı ATS

4 P 40A 380 V MCB tipi Çift Güç Otomatik transfer anahtarı ATS

SKU: w809

Yeni ürün

₺127.06
Etiketler: Ucuz 4 P 40A 380 V MCB tipi Çift Güç Otomatik transfer anahtarı ATS, Yüksek Kalite 4 P 40A 380 V MCB tipi Çift Güç Otomatik transfer anahtarı ATS, Çin Devre Kesiciler Tedarikçiler.


anma: gerilim 380 V 50/60 HZ
Max akım: 40A.
kaydetti: güç kesintiye olacak zaman Anahtarlama.
anahtarı zaman
1. Çift güç Otomatik transfer anahtarı Normal güç veya rezerv güç otomatik geçiş yapabilirsiniz. kaydetti lütfen edemez anahtarı açmak veya kapalı jeneratör. bu anahtarı Normal güç ilk. eğer normal güç üzerinde, anahtarı Normal güç geçecektir. normal güç kapalı ise, ve rezerv güç üzerinde, anahtarı rezerv güç geçecektir.
2. Tel
Otomatik için düğmeye basın, anahtarı Normal güç veya rezerv güç otomatik olarak geçecektir.
düğmeye basın Manuel, zorunda sonra elle yönünü anahtarı.
1. Application
TOQ3D terminal tipi otomatik transfer cihazı olduğunu. 3 faz 4 tel için uygundur (veya 1 faz 1 tel) çift güç ızgara ile AC 50/60Hz, anma gerilimi 400 V/230 V ve 63A kadar akım puan. zaman bir güç yanlış giderse (sadece test normal Faz Bir gerilim ve rezerv Faz Bir gerilim, sadece test kaybı voltaj veya kayıp faz), o olacak otomatik tek veya bağlamak birkaç tek gelen yük devreleri güç diğer güç otomatik olarak, normal güç kaynağı sağlamak için yük devreleri.
otomatik transfer anahtarı conforms IEC60947-6-1 ve GB/T14048.11
2. Normal kullanım ve kurulum için koşulları:
çevre Sıcaklık Durumu:-5 ~ + 40 ° C
kurulum sitesi 2000 metre deniz seviyesinden daha fazla değildir.
kirlilik Seviyesi: Sınıf 3
kurulum Kategorisi: 3
dikey kurulum veya yatay montaj
4. Ana parametre anma Akımı Yani Bir 6,10, 16,20, 25,32, 40 50, 63 elektrikli Ev Aletleri Sınıf CB kullanım Kategorisi AC ~ 33B açma Akımı 5 ~ 10In (Tip C), 10 ~ 15In (Tip D), anma gerilimi Ue 220 V (2 P), 380 V (3 P veya 4 P) anma frekansı 50/60Hz anma kısa devre bağlantı yeteneği Icm (Tepe) 9.18KA 6.615KA anma kısa devre yeteneği Icn (efektif değer) 6KA 4.5KA
6. Terminal kablolama şeması
7. Kurulum ve kablolama
ATSE güç kontrol kabini doğrudan monte edilebilir. kullanıcılar tel ATSE kurulumdan sonra (tasarım ve kullanım bakın). uygun akım değeri kullanım başına olarak iletken bağlamak için şebeke yan (üst terminali) ve yük tarafı (alt terminali) MCB normal elektrik güç ve bekleme elektrik güç. In-fazlı yük de yan paralel bağlantı, normal elektrik güç ve faz sırası sağlamak ve bekleme elektrik güç accordant edilmelidir (tel başına gibi A, B, C, N dizisi). 3 direkleri için ATSE bölümü ile bir iletken eklemek gerekir değil az 0.3mm2 theneuter hattı bağlamak için güç kaynağının doğru, böylece ATSE düzgün çalışabilir. 4 direkleri veya 2 direkleri için ATSE, N kutup normal elektrik güç ve bekleme elektrik güç sırasıyla MCB N kutup bağlı olmalıdır. buna ek olarak, ATSE yüklediğinizde topraklama işareti anda güvenilir zemin lütfen.
8. Use
1) Normal kullanım, Otomatik Fonksiyonu anda kontrolörün anahtarını ayarlayın lütfen. altında Auto ATSE monitör denetleyicisi normal çalışma elektrikli güç ve bekleme elektrik güç ve ekran durumunu çalışan ATSE. zaman Normal güç kesme, novoltage, başarısızlık, ATSE bekleme güç için normal güç otomatik olarak yükü transfer olacak. eğer normal güç sağ olsun, ATSE bekleme güç normal güç otomatik olarak yükü transfer olacak. aydınlık diyot on anahtarı paneli anahtarı off durumu belirtiniz.
2) eğer kabul değil otomatik transferi veya diğer manuel operasyon gerekir lütfen set fiyata kontrolör manuel. manuel operasyon altında kontrolör durdurma çalışmaları, kapalı ve üzerinde kesici manuel çalışma yapabilirsiniz, ve anahtarı otomatik olarak aktarmak değil.
3) Zaman ATSE kısa devre veya aşırı yük, MCB of ATSE koruyacak açma. eğer üzerinde anahtarlama güç ekran normalde MCB kolu olduğunu. eğer MCB korumalı açma kullanıcılar manuel ayarlamak gerektiğini vardır ve işletmek için anahtarı çift elle ayıran fren, gezi ve nedenini kontrol. sonra sorun lütfen takas set kontrolör otomatik tekrar çalıştırmak için.
4) Zaman ATSE transferi için otomatik manuel gelen, eğer normal ve bekleme güç normal ATSE vardır olacak önce yük için normal güç bağlayın (bile yük bağlı bekleme güç önce)
9. Hususlar dikkat Edilmesi gereken
zaman kullanıcılar test ödemek veya göreli kuralları takip edin ve işletmek aşağıdaki hususlara dikkat kullanımını sağlamak bizim ATES correctly.
1) Nötr iletken N yanlış bir şekilde bağlı olamaz, güvenilir bağlamak gerekir, aksi takdirde ATSE düzgün çalışması olamaz, hatta yanık denetleyicisi ve motor.
2) of The koruyucu topraklama olmalıdır ATSE güvenilir bağlandığından güvenliğini sağlamak için.
3) Algılama örnekleme sinyal denetleyici çalışmaları için güç ve ana güç ana devrenin Güç kaynağı kaynağı alınır yan, bağlamak için kullanılan yardımcı bağlantı terminali ve iş gücü göstergesi ana devre alınır, yani var olamaz yedek terminalleri arasındaki gerilim test (sürece ikincil sökmeye teller). Can ana devre ve kabuk arasındaki güç frekanslı gerilim testi var veya ikincil yardımcı terminalleri ve kabuk arasında.
10. Basit sorun giderme
kullanıcıların bulmak arıza test etmek ve profesyonel talep edebilirsiniz ile anlaşma. çalıştırdığınız zaman Güvenlik için Uzak tutun. veya Departmanları Uzmanlaşmış bizim Hizmet irtibata.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 23cm x 10cm x 14cm (9.06in x 3.94in x 5.51in)

  • Kutup sayısı: 2
  • is_customized: Evet
  • Model Numarası: TQG-4P-63
  • Marka Adı: TOMZN
  • Tipi: dual power automatic switch

İlgili ürünler

En çok satanlar